Polecane
Cena: |
58,66 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
58,66 |
zł netto |
Cena: |
72,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
72,15 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Celiane Przycisk Jednobiegunowy Przełączny 6A 067031 LEGRAND
Sterowanie oświetleniemMechanizm do wyposażenia w- uchwyt montażowy- klawisz- ramkęPrzycisk z zestykiem przełącznym NO/NC- 6 A - 230 V~- Możliwe sposoby konfiguracji- Przycisk bez podświetlenia z klawiszem pojedynczym uzyskiwany przez połączenie 1 mechanizmu z klawiszem- klasycznym 068001 (biały), 068301 (tytanowy), 067901 (grafitowy)- slim 065001 (biały), 065101 (tytanowy), 065201 (grafitowy)- klasycznym z etykieta 068014 (biały), 068314 (tytanowy), 067934 (grafitowy)- Przycisk z pierścieniem podświetlanym LED z klawiszem pojedynczym uzyskiwany przez połączenie 1 mechanizmu z pierścieniem podświetlanym (067670) oraz klawiszem - klasycznym 065004 (biały), 065104 (tytanowy), 065204 (grafitowy)- slim 065003 (biały), 065103 (tytanowy), 065203 (grafitowy)- Przycisk z podświetleniem/wskaźnikiem napięcia/wskaźnikiem włączenia LED z klawiszem pojedynczym uzyskiwany przez połączenie 1 mechanizmu z klawiszem- klasycznym 068003 (biały) lub 068303 (tytanowy) 067903 (grafitowy) oraz z lampką LED będącą- podświetleniem lub wskaźnikiem napięcia (067686, 067687) lub wskaźnikiem włączenia (067688)- Przycisk z podświetleniem LED z klawiszem z etykietą uzyskiwany przez połączenie 1 mechanizmu z klawiszem- klasycznym 068014 (biały), 068314 (tytanowy), 067934 (grafitowy) oraz z lampką LED będącą- podświetleniem lub wskaźnikiem napięcia (067686, 067687) lub wskaźnikiem wyłączenia (067688)- Przycisk podwójny bez podświetlenia uzyskiwany przez połączenie 2 mechanizmów i zestwu klawiszy- klasycznych 068002 (biały) lub 068303 (tytanowy) 067902 (grafitowy)- slim 065002 (biały) lub 065102 (tytanowy) 065202 (grafitowy)- Przycisk podwójny ze wskaźnikiem / podświetleniem LED uzyskiwany przez połączenie 2 mechanizmów i zestwu klawiszy- klasycznych 068004 (biały), 068304 (tytanowy), 067904 (grafitowy) oraz z 2 lampkami LED będącymi- Podświetleniem lub wskaźnikiem napięcia (067686, 067687) lub wskaźnikiem wyłączenia (067688)- Przycisk potrójny bez podświetlenia uzyskiwany przez połączenie 3 mechanizmów i zestwu klawiszy- klasycznych 068024 (biały) lub 068324 (tytanowy)- Przycisk potrójny ze wskaźnikiem/podświetleniem LED uzyskiwany przez połączenie 3 mechanizmów i zestwu klawiszy- klasycznych 068025 (biały) lub 068325 (tytanowy) oraz z 3 lampkami LED będącymi- -odświetleniem lub wskaźnikiem napięcia (067686, 067687) lub wskaźnikiem wyłączenia (067688)- Przycisk pięciokrotny bez podświetlenia uzyskiwany przez połączenie 5 mechanizmów i zestwu klawiszy- klasycznych 068011 (biały), 068311 (tytanowy), 067905 (grafitowy)- Łącznik pięcioktrotny ze wskaźnikiem/podświetleniem LED uzyskiwany przez połączenie 5 mechanizmów i zestawu klawiszy- klasycznych 068020 (biały), 068320 (tytanowy), 067906 (grafitowy) oraz z 5 lampkami LED będącymi- podświetleniem lub wskaźnikiem napięcia (067686, 067687) lub wskaźnikiem wyłączenia (067688)
Opis serii
Parametry techniczne: Celiane Przycisk Jednobiegunowy Przełączny 6A 067031 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 32 mm |
| Kolor | Szary |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba dźwigni | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 40 mm |
| Model | Przycisk pojedynczy |
| Model antybakteryjny | nie |
| Nadruk | Brak |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Prąd znamionowy | 6 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Sposób montażu | Podstawa mocująca do systemu modułowego |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 45 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wersja zbliżeniowa/bezdotykowa | nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 45 mm |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z podświetleniem | nie |
| Zawiera źródło światła | nie |
Pliki do pobrania
a.2791.l[1].pdf [2022-09-14 13:02, 1.25 MB]
a.2791.l[1].pdf [2022-09-14 13:02, 1.25 MB]
a2791k[1].pdf [2022-09-14 13:02, 882.09 kB]
a2791k[1].pdf [2022-09-14 13:02, 882.09 kB]
dane_techniczne_f00540en_03[1].pdf [2022-09-14 13:02, 1.19 MB]
dane_techniczne_f00540en_03[1].pdf [2022-09-14 13:02, 1.19 MB]
hk_k_0044_01_2019[1].pdf [2022-09-14 13:02, 1.13 MB]
hk_k_0044_01_2019[1].pdf [2022-09-14 13:02, 1.13 MB]
kg661[1].pdf [2022-09-14 13:02, 1.26 MB]
kg661[1].pdf [2022-09-14 13:02, 1.26 MB]
F00540EN-07 -
m/download/22608404/f00540en-07.pdf [476.57 kB]
LGBOHXFUUY -
m/download/22608405/lgbohxfuuy.pdf [658.40 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Celiane Przycisk Jednobiegunowy Przełączny 6A 067031 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135