Polecane
Cena: |
121,43 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
121,43 |
zł netto |
Cena: |
149,36 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
149,36 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
21 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER one.platform Łącznik obrotowy 3-pozycyjny bez pozycji zerowej 2-1-3 386113 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2787860/0/hager_386113_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER one.platform Łącznik obrotowy 3-pozycyjny bez pozycji zerowej 2-1-3 386113 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Inne |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Materiał | Inne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 35 mm |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób działania | Pokrętło |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Układ połączeń | Obwód 2 - 1 -3 |
Pliki do pobrania
hager_386113_karta_katalogowa.pdf [2022-04-05 07:46, 261.85 kB]
PDS_386113_3301_pl-PL -
m/download/23409642/pds-386113-3301-pl-pl.pdf [189.39 kB]
rohs_declaration_386113_en-GB -
m/download/23409644/rohs-declaration-386113-en-gb.pdf [42.11 kB]
dc25-1007 -
m/download/23409645/dc25-1007.pdf [270.43 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty powiązane z produktem BERKER one.platform Łącznik obrotowy 3-pozycyjny bez pozycji zerowej 2-1-3 386113 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135