Polecane
Cena: |
149,49 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
149,49 |
zł netto |
Cena: |
183,87 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
183,87 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
117 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 54 Łącznik/Przycisk roletowy podwójny elektroniczny 230 V antracyt DEZ2.01/48 KONTAKT
| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Łącznik/Przycisk roletowy podwójny elektroniczny |
| Kolor | antracyt |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy | 6A |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Uwagi | Instalacja przycisków roletowych wymaga dodatkowego okablowania |
| Podświetlenie | tak |
| Klasa ETIM | EC000044 Łącznik/przycisk żaluzjowy |
| Nadruk/Piktogram | symbol „żaluzje” |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Układ połączeń | Inne |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787867348 |
| EAN13 opak. | 5902787867348 |
| Sterowanie mechaniczne | tak |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 54 Łącznik/Przycisk roletowy podwójny elektroniczny 230 V antracyt DEZ2.01/48 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Kolor | Antracyt |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Napęd mechaniczny | tak |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Sposób działania | Inne |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
Pliki do pobrania
14713,DEZ2.01_48 -
m/download/23637623/14713-dez2-01-48.pdf [46.88 kB]
K-S_241N_2026_PL_EN_CZ_SK Electronic NR -
m/download/23647932/k-s-241n-2026-pl-en-cz-sk-electronic-nr.pdf [509.29 kB]
M233v01 - instrukcja do DEZ2 - Lacznik Przycisk roletowy podwojny -
m/download/23659831/m233v01-instrukcja-do-dez2-lacznik-przycisk-roletowy-podwojny.pdf [1.30 MB]
K-S_241O_2026_PL_EN_CZ_SK Electronic NR -
m/download/23850818/k-s-241o-2026-pl-en-cz-sk-electronic-nr.pdf [509.89 kB]
M233v02 - instrukcja do DEZ2_NEZ2 - Sterownik roletowy podwójny -
m/download/23751035/m233v02-instrukcja-do-dez2-nez2-sterownik-roletowy-podwojny.pdf [2.79 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 54 Łącznik/Przycisk roletowy podwójny elektroniczny 230 V antracyt DEZ2.01/48 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135