Polecane
Cena: |
152,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
50,87 |
zł netto |
Cena: |
187,73 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
62,57 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Celiane Przycisk Sterowania Roletami 067602 LEGRAND
Sterowanie roletamiMechanizm do wyposażenia w- uchwyt montażowy- klawisz- ramkęPrzycisk do pośredniego sterowania roletami- 6 A - 250 V~- Do sterowania poprzez elektroniczny układ sterujący (góra-stop-dół)
Opis serii
Parametry techniczne: Celiane Przycisk Sterowania Roletami 067602 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP41 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Blokada elektryczna i mechaniczna | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 40 mm |
| Głębokość wbudowania | 24 mm |
| Kolor | Szary |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | tak |
| Model | Przycisk 1-biegunowy |
| Napęd elektryczny | nie |
| Napęd mechaniczny | tak |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7016 |
| Prąd znamionowy | 6 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób działania | Inne |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Podstawa mocująca do systemu modułowego |
| Szerokość osprzętu | 45 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 45 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
a.2791.l[1].pdf [2022-09-14 13:02, 1.25 MB]
a2791k[1].pdf [2022-09-14 13:02, 882.09 kB]
dane_techniczne_0064kk5_01[1].pdf [2022-09-14 13:06, 1.01 MB]
dane_techniczne_f00562en_02[1].pdf [2022-09-14 13:06, 1.35 MB]
hk_k_0044_01_2019[1].pdf [2022-09-14 13:02, 1.13 MB]
kg665[1].pdf [2022-09-14 13:02, 1.10 MB]
F00562EN-03 -
m/download/22609074/f00562en-03.pdf [1.12 MB]
LE08923AB -
m/download/22609075/le08923ab.pdf [188.68 kB]
LGBOHXFUUY -
m/download/22609076/lgbohxfuuy.pdf [658.40 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Celiane Przycisk Sterowania Roletami 067602 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135