Polecane
Cena: |
15,30 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,30 |
zł netto |
Cena: |
18,82 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,82 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Prima łącznik natynkowy z podświetleniem biały WDE001014 SCHNEIDER
Prima łącznik 1-biegunowy z podświetleniem biały o numerze katalogowym WDE001014 to osprzęt serii Prima marki Schneider Electric.Łącznik 1-biegunowy z podświetleniem posiada następujące wymiary: szerokość 61 mm, wysokość 61 mm, głebokość 35 mm.Łącznik 1-biegunowy z podświetleniem wykonany jest z materiału o zwiększonej odporności na uderzenia i promienie UV w kolorze białym. Produkt posiada zaciski śrubowe.Łącznik 1-biegunowy z podświetleniem charakteryzuje się podwyższonym stopniem ochrony IP20. Produkt jest kompletny.Dzięki niewielkim rozmiarom może być montowany w miejscach niedostępnych dla tradycyjnego osprzętu.
Opis serii
Parametry techniczne: Prima łącznik natynkowy z podświetleniem biały WDE001014 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 10 AX |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Z płytą montażową | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | Brak |
| Bezhalogenowe | tak |
| Funkcja podświetlenia | Orientacyjne |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 35 mm |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Liczba dźwigni | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na oznaczenie | Nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Podświetlenie | Tak |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przełącznik ogrzewania | nie |
| Przełącznik pralkowy | nie |
| Przycisk | nie |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Mocowanie śrubowe |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 61 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Układ połączeń | Łącznik 1-biegunowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 61 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
WDE001014_document -
m/download/17950207/wde001014-document.pdf [83.83 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22014712/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
1003645-1 -
m/download/17854404/1003645-1.pdf [352.80 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Prima łącznik natynkowy z podświetleniem biały WDE001014 SCHNEIDER
Osoby, które kupiły produkt Prima łącznik natynkowy z podświetleniem biały WDE001014 SCHNEIDER kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135