GAZELA Łącznik jednobiegunowy SATYNA/SATYNA ŁP-1J/m/16/16 ŁP-1J/M/16/16 wycofany produkt
  • Producent: OSPEL
  • Numer katalogowy: ŁP-1J/M/16/16
  • Kod kreskowy EAN: 5907577430627
  • Indeks/kod produktu: 199326
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Instalacyjny
Parametr Wartość
Prąd łączeniowy do świetlówek 16 AX
Stopień ochrony (IP) IP20
Z płytą montażową nie
Zabezpieczenie powierzchni Lakierowanie
Bezhalogenowe tak
Gatunek materiału Tworzywo termoplastyczne
Głębokość osprzętu 40 mm
Głębokość wbudowania 23 mm
Kolor Inne
Konfiguracja elementów Element podstawowy z kompletną obudową
Liczba dźwigni 1
Liczba modułów (dla systemów modułowych) 1
Materiał Tworzywo sztuczne
Miejsce na oznaczenie Nie
Min. głębokość puszki montażowej 60 mm
Napięcie znamionowe 250 V
Numer RAL (zbliżony) 1035
Podświetlenie Nie
Prąd znamionowy 16 A
Przełącznik pralkowy nie
Przycisk nie
Sposób działania Przycisk wahadłowy
Sposób mocowania Montaż pazurkowy /-śrubowy
Sposób montażu Montaż podtynkowy
Styki sygnału zwrotnego nie
Szerokość osprzętu 71 mm
Typ połączenia Wtykowe samozaciskowe
Układ połączeń Łącznik 1-biegunowy
Wykończenie powierzchni Błyszczący
Wysokość osprzętu 71 mm