Polecane
Cena: |
20,86 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,86 |
zł netto |
Cena: |
25,66 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,66 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: GAZELA Łącznik jednobiegunowy SATYNA/SATYNA ŁP-1J/m/16/16 ŁP-1J/M/16/16 wycofany produkt
Prezentowany przedmiot pochodzi z serii Gazela firmy OSPEL.Seria Gazela to odważne kształty i bogata forma. Dodatkowa ramka wewnętrzna dodaje oryginalności. Stanowi stylową ozdobę ściany dzięki oryginalnej linii krzywizn. Propozycja dla wnętrza odważnego i o zdecydowanym charakterze.
Parametry techniczne: GAZELA Łącznik jednobiegunowy SATYNA/SATYNA ŁP-1J/m/16/16 ŁP-1J/M/16/16 wycofany produkt
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 16 AX |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Z płytą montażową | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 40 mm |
| Głębokość wbudowania | 23 mm |
| Kolor | Inne |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Liczba dźwigni | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na oznaczenie | Nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 60 mm |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 1035 |
| Podświetlenie | Nie |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przełącznik pralkowy | nie |
| Przycisk | nie |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Układ połączeń | Łącznik 1-biegunowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
Pliki do pobrania
laczniki -
m/download/8644815/laczniki.pdf [2.11 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co GAZELA Łącznik jednobiegunowy SATYNA/SATYNA ŁP-1J/m/16/16 ŁP-1J/M/16/16 wycofany produkt
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135