Polecane
Cena: |
14,20 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,89 |
zł netto |
Cena: |
17,46 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,08 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
192 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: gallery Łącznik klawiszowy uniwersalny mechanizm 2M/1M 10AX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 10 AX |
| Stopień ochrony (IP) | IP21 |
| Z płytą montażową | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK06 |
| Funkcja podświetlenia | Nadzorcze i orientacyjne |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 34 mm |
| Głębokość wbudowania | 34 mm |
| Kolor | Szary |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Liczba dźwigni | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na oznaczenie | Nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 34 mm |
| Model antybakteryjny | nie |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7011 |
| Podświetlenie | Opcjonalne |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przełącznik ogrzewania | nie |
| Przełącznik pralkowy | nie |
| Przycisk | tak |
| Rodzaj podświetlenia | Lampa tląca |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 45 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Układ połączeń | Łącznik schodowy |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 45 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
PDS_WXF003_3301_pl-PL -
m/download/23374111/pds-wxf003-3301-pl-pl.pdf [110.00 kB]
rohs_declaration_WXF003_en-GB -
m/download/23374112/rohs-declaration-wxf003-en-gb.pdf [42.21 kB]
DC21-0021 -
m/download/23374113/dc21-0021.pdf [104.43 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co gallery Łącznik klawiszowy uniwersalny mechanizm 2M/1M 10AX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135