Polecane
Cena: |
50,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
50,41 |
zł netto |
Cena: |
62,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
62,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
13 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
9 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER one.platform Łącznik 1-klawiszowy 3-biegunowy 53303303 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2787686/0/hager_53303303_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER one.platform Łącznik 1-klawiszowy 3-biegunowy 53303303 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 16 AX |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Z płytą montażową | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK05 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Inne |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Liczba dźwigni | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na oznaczenie | Nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 35 mm |
| Model antybakteryjny | nie |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przełącznik ogrzewania | nie |
| Przełącznik pralkowy | nie |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
hager_53303303_karta_katalogowa.pdf [2022-04-05 09:47, 267.16 kB]
PDS_53303303_3301_pl-PL -
m/download/23369949/pds-53303303-3301-pl-pl.pdf [147.01 kB]
rohs_declaration_53303303_en-GB -
m/download/23369950/rohs-declaration-53303303-en-gb.pdf [42.15 kB]
DC22-1049 -
m/download/23369951/dc22-1049.pdf [230.58 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER one.platform Łącznik 1-klawiszowy 3-biegunowy 53303303 HAGER
Produkty powiązane z produktem BERKER one.platform Łącznik 1-klawiszowy 3-biegunowy 53303303 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135