Polecane
Cena: |
60,12 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
60,12 |
zł netto |
Cena: |
73,95 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
73,95 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 100 Łącznik uniwersalny-schodowy na kartę z 1 mikro-przełącznikiem (mechanizm bez ramki montażowej) 10 (15 ind.) A 250V wsuwka 10000526-039 KONTAKT
| Seria | Simon 100 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Łącznik uniwersalny-schodowy na kartę z 1 mikro-przełącznikiem (mechanizm, bez ramki montażowej) |
| Prąd znamionowy | 10A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | inne |
| Uwagi | Niezbędne zdejmowanie izolacji: 6mm |
| Klasa ETIM | EC001590 Łącznik instalacyjny |
| Rodzaj materiału | metal |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Szerokość produktu | 7cm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5 |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053193082 |
| Wys. opak. jedn. | 6.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 7cm |
| Dł. opak. jedn. | 19.5cm |
| EAN13 opak. | 8421053193082 |
| Dedykowany do: | Ramek Simon 100 |
| dł. | 19.5cm |
| montaż | zatrzaski |
Parametry techniczne: Simon 100 Łącznik uniwersalny-schodowy na kartę z 1 mikro-przełącznikiem (mechanizm bez ramki montażowej) 10 (15 ind.) A 250V wsuwka 10000526-039 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Inne |
Pliki do pobrania
UES0099 (CD) -
m/download/18614994/ues0099-cd.pdf [1.41 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 100 Łącznik uniwersalny-schodowy na kartę z 1 mikro-przełącznikiem (mechanizm bez ramki montażowej) 10 (15 ind.) A 250V wsuwka 10000526-039 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135