Opis produktu: Simon 54 Łącznik schodowy podwójny 10A 250V zaciski śrubowe kremowy DW6/2.01/41 KONTAKT
| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | łącznik schodowy podwójny |
| Kolor | kremowy |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy świetlówkowy | 10AX |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki |
| Podświetlenie | nie |
| Klasa ETIM | EC001590 Łącznik instalacyjny |
| Nadruk/Piktogram | symbol „schody” |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 41mm |
| Głębokość wbudowania | 31mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 2 |
| Układ połączeń | Łącznik 2x1-biegunowy (bistabilny), Łącznik schodowy (bistabilny) |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787822569 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.5cm |
| Waga jedn. | 0.07905kg |
| EAN13 opak. | 5902787822569 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| ID_frame | 1313, 891, 892, 893, 894, 895, 902, 903, 904, 905 |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 54 Łącznik schodowy podwójny 10A 250V zaciski śrubowe kremowy DW6/2.01/41 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 10 AX |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Sposób działania | Inne |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Układ połączeń | Łącznik 2x1-biegunowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
4459,DW6_2.01_41 -
m/download/23620931/4459-dw6-2-01-41.pdf [58.53 kB]
K-S_176S_2025_PL_EN_CZ_SK laczniki_S54 NR -
m/download/23646036/k-s-176s-2025-pl-en-cz-sk-laczniki-s54-nr.pdf [2.11 MB]
M089v01 - Instrukcja montażu łacznik dwuklawiszowy Simon54 -
m/download/23660064/m089v01-instrukcja-montazu-lacznik-dwuklawiszowy-simon54.pdf [241.05 kB]
Schemat podlaczenia lacznika podwojnego schodowego w ukladzie z dwoma lacznikami schodowymi -
Instrukcja podlaczenia lacznik podwojny schowody -
m/download/23660066/instrukcja-podlaczenia-lacznik-podwojny-schowody.pdf [24.37 kB]
DW7_2;BMW7_2DW6_2 -
Produkty z tej samej kategorii co Simon 54 Łącznik schodowy podwójny 10A 250V zaciski śrubowe kremowy DW6/2.01/41 KONTAKT