Polecane
Cena: |
74,32 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
71,99 |
zł netto |
Cena: |
91,41 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
88,55 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Mureva łącznik natynkowy IP55 schodowy+gniazdo schuko antracyt MUR36024 SCHNEIDER
Łącznik schodowy i gniazdo zasilające Mureva Styl MUR36024 to solidny i wygodny produkt. Zestaw zawiera łącznik schodowy i gniazdo Schuko z uziemieniem 2P + E. Stopień ochrony IP55 zapewnia wodoodporność i pozwala na montaż wewnątrz i na zewnątrz. Produkt jest przeznaczony do montażu pionowego. Jego wymiary to: wysokość 64mm, szerokość 147mm i długość 76mm. Jest wykonany z poliwęglanu i mosiądzu.Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Opis serii
Parametry techniczne: Mureva łącznik natynkowy IP55 schodowy+gniazdo schuko antracyt MUR36024 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 64 mm |
| Kierunek montażu | Pionowy |
| Kolor | Antracyt |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba aktywnych styków (okrągłych) | 2 |
| Liczba gniazd | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7035 |
| Ochrona przed prądem przetężeniowym | nie |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj gniazdka | Inne |
| Rodzaj przełącznika | Łącznik schodowy |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Montaż śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość osprzętu | 147 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 76 mm |
| Z bezpiecznikiem miniaturowym | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z ochroną przeciwprzepięciową | nie |
| Z podświetleniem | nie |
Pliki do pobrania
MUR36024_document -
m/download/17949337/mur36024-document.pdf [79.47 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22006594/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
PEP ecopassport SCHN-00894-V01.01-EN -
m/download/17856059/pep-ecopassport-schn-00894-v01-01-en.pdf [324.90 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Mureva łącznik natynkowy IP55 schodowy+gniazdo schuko antracyt MUR36024 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135