Polecane
Cena: |
173,34 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
173,33 |
zł netto |
Cena: |
213,21 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
213,20 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
25 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
52 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Q.x Gniazdo SCHUKO z gniazdem ładowania USB 2,4A samozacisk; antracyt aksamit 48146086 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do pracy w ciężkich warunkach zgodnie z VDE | nie |
| Liczba aktywnych styków (kwadratowych) | 2 |
| Liczba pętli (loop through) | 0 |
| Liczba portów USB-C | 1 |
| Maks. prąd zasilania USB | 3 A |
| Z wbudowanym głośnikiem bluetooth | nie |
| Zgodność z przepisami budowlanymi Wielkiej Brytanii, część M | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość osprzętu | 45 mm |
| Izolowane | tak |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | nie |
| Kolor | Antracyt |
| Kolor metaliczny | nie |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba aktywnych styków (okrągłych) | 2 |
| Liczba aktywnych styków (płaskich) | 0 |
| Liczba faz | 1 |
| Liczba gniazd z przełącznikiem | 0 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Liczba portów USB-A | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 35 mm |
| Model | Gniazdo wtykowe CEE 7/3 (typ F) |
| Model antybakteryjny | nie |
| Model zamykany | nie |
| Nadruk/symbol | Brak |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7021 |
| Obrócona wkładka centralna | nie |
| Ochrona przed prądem przetężeniowym | nie |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Styk ochronny | Blaszki uziemiające |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
| Z bezpiecznikiem miniaturowym | nie |
| Z funkcją pętli (loop through) | nie |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Z mechanizmem wyrzutu wtyczki | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z ochroną przeciwprzepięciową | nie |
| Z oświetleniem ewakuacyjnym | nie |
| Z oświetleniem funkcyjnym | nie |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z przełącznikiem wł./wył. | nie |
| Z repeaterem WLAN | nie |
| Z zabezpieczeniem przed dziećmi | tak |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
| Znamionowy prąd różnicowy | 0 mA |
Pliki do pobrania
PDS_48146086_3301_pl-PL -
m/download/23388998/pds-48146086-3301-pl-pl.pdf [125.18 kB]
6LE003538B_4814xx-4815xx-Steckdose-SCHUKO-USB-Steckdose-T -
m/download/23388999/6le003538b-4814xx-4815xx-steckdose-schuko-usb-steckdose-t.pdf [3.31 MB]
rohs_declaration_48146086_en-GB -
m/download/23389000/rohs-declaration-48146086-en-gb.pdf [42.21 kB]
hager_deklaracja_CE_459_WA_2026_v1_0_sig -
m/download/23389001/hager-deklaracja-ce-459-wa-2026-v1-0-sig.pdf [311.56 kB]
PEP_HAGE-01323-V01.01-EN -
m/download/23389002/pep-hage-01323-v01-01-en.pdf [1.06 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Q.x Gniazdo SCHUKO z gniazdem ładowania USB 2,4A samozacisk; antracyt aksamit 48146086 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135