| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Z pokrywą uchylną | tak |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
Pliki do pobrania
5647,TGZ1BCZ.01_149A -