Polecane
Cena: |
25,09 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,09 |
zł netto |
Cena: |
30,86 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,86 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
120 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: SONATA Gniazdo podwójne z uziemieniem kompletne z ramką kolor biały mat GP-2RZ/75 OSPEL
Informacje o produkcie:
Prąd znamionowy: 16A
Napięcie znamionowe: 250V
Stopień ochrony (IP): IP20
Sposób montażu: Montaż podtynkowy pazurkowy /-śrubowy
Informacje dodatkowe: Gniazda podtynkowe sprzedawane w całości
Materiał: Tworzywo sztuczne, metal
Wykończenie powierzchni: Lakierowanie
Podświetlenie: Brak
Typ zacisków: Gwintowe
Szerokość osprzętu (mm):84
Wysokość osprzętu (mm): 90
Głębokość osprzętu (mm): 45
Głębokość wbudowania (mm): 27
Parametry techniczne: SONATA Gniazdo podwójne z uziemieniem kompletne z ramką kolor biały mat GP-2RZ/75 OSPEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 45 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba gniazd z przełącznikiem | 0 |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 60 mm |
| Model | Gniazdo uniwersalne (dla wielu standardów) |
| Model antybakteryjny | nie |
| Model zamykany | nie |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 84 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 90 mm |
| Z mechanizmem wyrzutu wtyczki | nie |
| Z oświetleniem ewakuacyjnym | nie |
| Z oświetleniem funkcyjnym | nie |
| Z pokrywą uchylną | nie |
Pliki do pobrania
pl -
m/download/23677531/pl.pdf [61.44 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co SONATA Gniazdo podwójne z uziemieniem kompletne z ramką kolor biały mat GP-2RZ/75 OSPEL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135