Parametry techniczne: SIMON BASIC WMBW-73111x-Y011 Gniazdo wtyczkowe Schuko do wersji IP44 (moduł) 16A, 250V~, zaciski śru BMGSZ1B.01/49A KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Model | Ze stykiem ochronnym (SCHUKO) |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Z pokrywą uchylną | tak |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
Pliki do pobrania
2987,BMGSZ1B.01_49A -
Produkty z tej samej kategorii co SIMON BASIC WMBW-73111x-Y011 Gniazdo wtyczkowe Schuko do wersji IP44 (moduł) 16A, 250V~, zaciski śru BMGSZ1B.01/49A KONTAKT