Polecane
Cena: |
265,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
265,67 |
zł netto |
Cena: |
326,77 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
326,77 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 100 Gniazdo iO z uziemieniem schuko (mechanizm bez ramki montażowej) 16 A 250 zaciski śrubowe 10002432-039 KONTAKT
| Seria | Simon 100 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Gniazdo iO z uziemieniem schuko (mechanizm, bez ramki montażowej) |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | wkręty |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Podświetlenie | nie |
| Klasa ETIM | EC000125 Gniazdo |
| Rodzaj materiału | Metalowe elementy z izolacją termoplastyczną bezhalogenową |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053145081 |
| Wys. opak. jedn. | 5.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 6.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 6.5cm |
| Waga jedn. | 0.82kg |
| EAN13 opak. | 8421053145081 |
| Wys. opak. zbiorczego | 5.5cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 6.5cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 6.5cm |
| Dedykowany do: | Ramek Simon 100 |
Parametry techniczne: Simon 100 Gniazdo iO z uziemieniem schuko (mechanizm bez ramki montażowej) 16 A 250 zaciski śrubowe 10002432-039 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Typ połączenia | Inne |
Pliki do pobrania
UES0094 -
m/download/18181913/ues0094.pdf [1.48 MB]
katalog_rozwiazan -
m/download/18181914/katalog-rozwiazan.pdf [5.29 MB]
991751 -
m/download/18181915/991751.pdf [2.08 MB]
przewodnik_konfiguracji -
m/download/18181916/przewodnik-konfiguracji.pdf [980.22 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 100 Gniazdo iO z uziemieniem schuko (mechanizm bez ramki montażowej) 16 A 250 zaciski śrubowe 10002432-039 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135