Polecane
Cena: |
29,21 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
29,21 |
zł netto |
Cena: |
35,93 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
35,93 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 100 Zestaw 1-krotny:1 gniazdo zasilające 10010125-039 KONTAKT
| Seria | Simon 100 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Zestaw 1-krotny:1 gniazdo zasilające |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | 1 click (włóż przewód bez ściągania izolacji i zaciśnij) |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000125 Gniazdo |
| Nadruk/Piktogram | bez nadruku |
| Rodzaj materiału | metal |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | wkręt |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053231982 |
| EAN13 opak. | 8421053231982 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Model | bolec uziemiający |
Parametry techniczne: Simon 100 Zestaw 1-krotny:1 gniazdo zasilające 10010125-039 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Model | Inne |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Inne |
Pliki do pobrania
13600,10010125-039 -
m/download/23901068/13600-10010125-039.pdf [64.28 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 100 Zestaw 1-krotny:1 gniazdo zasilające 10010125-039 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135