Polecane
Cena: |
60,48 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
60,48 |
zł netto |
Cena: |
74,39 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
74,39 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
8 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
91 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: SONATA Gniazdo antenowe RTV-SAT końcowe kolor biały mat GPA-RS/m/75 OSPEL
Informacje o produkcie:
Stopień ochrony (IP): IP20
Sposób montażu: Montaż podtynkowy pazurkowy /-śrubowy
Informacje dodatkowe:
Tłumienie sprzężenia dla wyjścia TV i R: 1,0÷1,5 dB_x000D_ Skuteczność ekranowania: > 81 dB_x000D_ Zakres częstotliwości wejścia: 5÷862 MHz_x000D_ Zakres częstotliwości wyjścia R: 88÷108 MHz _x000D_ Zakres częstotliwości wyjscia TV: 5÷70 MHz i 120÷862 MHz
Materiał: Tworzywo sztuczne, metal
Wykończenie powierzchni: Lakierowanie
Podświetlenie: Brak
Typ zacisków: Gwintowe
Szerokość osprzętu (mm): 71
Wysokość osprzętu (mm): 71
Głębokość osprzętu (mm): 35
Głębokość wbudowania (mm): 24
Parametry techniczne: SONATA Gniazdo antenowe RTV-SAT końcowe kolor biały mat GPA-RS/m/75 OSPEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 35 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba gniazd | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 60 mm |
| Model | Gniazdo końcowe |
| Model antybakteryjny | nie |
| Rodzaj gniazdka | TV/RD/SAT |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
Pliki do pobrania
pl -
m/download/23677543/pl.pdf [68.51 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co SONATA Gniazdo antenowe RTV-SAT końcowe kolor biały mat GPA-RS/m/75 OSPEL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135