Opis produktu: Simon 54 Gniazdo antenowe typu "F" + RJ45 kat.6 srebrny mat DASFRJ45.01/43 KONTAKT
| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Gniazdo antenowe typu „F” + komputerowe RJ45 kat.6 |
| Kolor | srebrny mat, metalizowany |
| Typ produktu | moduł |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | wtyk, zacisk przebijający izolację |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000439 Gniazdo antenowe |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 43mm |
| Głębokość wbudowania | 23mm |