Polecane
Cena: |
20,87 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,87 |
zł netto |
Cena: |
25,67 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,67 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
5 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Celiane Gniazdo Telefoniczne Rj12 067341 LEGRAND
Gniazda informatyczne i telefoniczneMechanizm do wyposażenia w- uchwyt montażowy- plakietkę- ramkęGniazda telefoniczne- Gniazdo 2 x RJ 12- 6 styków
Opis serii
Parametry techniczne: Celiane Gniazdo Telefoniczne Rj12 067341 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość osprzętu | 24 mm |
| Kanał instalacyjny | nie |
| Kategoria | 3 |
| Kierunek wylotu | Prosty |
| Kodowane mechanicznie | nie |
| Kodowanie kolorem | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Montaż natynkowy | nie |
| Obudowa ekranowana | nie |
| Oddzielny uchwyt kablowy odciążający | nie |
| Odizolowane połączenia uziemiające | tak |
| Puszka podłogowa / montaż podpodłogowy | nie |
| Rodzaj złącza wtykowego | Inne |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Sposób montażu połączenia ekranowanego | Brak |
| Szerokość osprzętu | 45 mm |
| Typ połączenia | Inne |
| Wysokość osprzętu | 45 mm |
| Z ochroną przeciwpyłową | tak |
| Z polem tekstowym | nie |
Pliki do pobrania
067341_instrukcja_en[1].pdf [2022-09-14 13:04, 565.83 kB]
dane_techniczne_0064jl9_01[1].pdf [2022-09-14 13:04, 565.83 kB]
hk_k_0044_01_2019[1].pdf [2022-09-14 13:02, 1.13 MB]
kg669[1].pdf [2022-09-14 13:04, 1.33 MB]
0064JL9-01 -
m/download/22642232/0064jl9-01.pdf [565.83 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Celiane Gniazdo Telefoniczne Rj12 067341 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135