Polecane
Cena: |
88,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
88,67 |
zł netto |
Cena: |
109,06 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
109,06 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: M45: 2M 1Xrj45 Kat. 6A Utp Białe Z Czerwoną Klapką 076590 LEGRAND
System okablowania LCS²kategoria 6A - gniazda RJ45- Gniazda ze złączem LCS² do szybkiego zarabiania za pomocą zintegrowanego zacisku- Można do nich podłączać kable jednożyłowe AWG 22 do 26 i kable wielożyłowe (linka) AWG 26- Styki oznaczone kodem dwukolorowym i cyframi sekwencji 568 A i B- Zgodne z normami ISO/IEC 11801 (edycja 2.0), EN 50173-1 i EIA/TIA 568Gniazda RJ 45 kat. 6A- Mosaic UTP z kontrolą dostępu- 2 moduły- Dostarczane z 2 kluczami do 5 gniazd- Białe z czerwoną klapką
Parametry techniczne: M45: 2M 1Xrj45 Kat. 6A Utp Białe Z Czerwoną Klapką 076590 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Numer RAL | 9003 |
| Do liczby gniazd/złączy | 1 |
| Głębokość osprzętu | 33.7 mm |
| Gniazda ekranowane | nie |
| Kanał instalacyjny | tak |
| Kategoria | 6A (IEC) |
| Kierunek wylotu | Prosty |
| Kodowanie kolorem | tak |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Montaż natynkowy | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Oddzielny uchwyt kablowy odciążający | nie |
| Odizolowane połączenia uziemiające | nie |
| Puszka podłogowa / montaż podpodłogowy | tak |
| Rodzaj złącza wtykowego | RJ45 8(8) |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Sposób montażu połączenia ekranowanego | Brak |
| Szerokość osprzętu | 45 mm |
| Typ połączenia | Zacisk nożowy IDC |
| Wysokość osprzętu | 45 mm |
| Z gniazdami/złączami | tak |
| Z ochroną przeciwpyłową | tak |
| Z polem tekstowym | tak |
Pliki do pobrania
F01436EN-02 -
m/download/22642842/f01436en-02.pdf [2.17 MB]
LGKZFBNAWX -
m/download/22642844/lgkzfbnawx.pdf [73.51 kB]
LGTASOBHNR -
m/download/22642847/lgtasobhnr.pdf [73.69 kB]
LGRP-00420-V01.01-EN -
m/download/22642845/lgrp-00420-v01-01-en.pdf [615.56 kB]
LGRP-01330-V02.01-EN -
m/download/22642846/lgrp-01330-v02-01-en.pdf [797.39 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co M45: 2M 1Xrj45 Kat. 6A Utp Białe Z Czerwoną Klapką 076590 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135