Polecane
Cena: |
37,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
37,93 |
zł netto |
Cena: |
46,65 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
46,65 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
76 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: SONATA Gniazdo komputerowe pojedyncze kat. 5e MMC kolor biały mat GPK-1R/K/m/75 OSPEL
Informacje o produkcie:
Stopień ochrony (IP): IP20
Sposób montażu: Montaż podtynkowy pazurkowy /-śrubowy
Informacje dodatkowe: Kategoria 5e, ekranowanie - nie, rodzaj podłączenia - beznarzędziowe, standard RJ-45
Materiał: Tworzywo sztuczne, metal
Wykończenie powierzchni: Lakierowanie
Podświetlenie: Brak
Typ zacisków: Bezgwintowe - IDC
Szerokość osprzętu (mm): 71
Wysokość osprzętu (mm): 71
Głębokość osprzętu (mm): 33
Głębokość wbudowania (mm): 22
Parametry techniczne: SONATA Gniazdo komputerowe pojedyncze kat. 5e MMC kolor biały mat GPK-1R/K/m/75 OSPEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość osprzętu | 33 mm |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Montaż natynkowy | tak |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Sposób mocowania | Inne |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Tworzenie własnych rozwiązań projektowych | tak |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
Pliki do pobrania
pl -
m/download/23677551/pl.pdf [64.60 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co SONATA Gniazdo komputerowe pojedyncze kat. 5e MMC kolor biały mat GPK-1R/K/m/75 OSPEL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135