Polecane
Cena: |
36,92 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
36,92 |
zł netto |
Cena: |
45,41 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
45,41 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
18 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: SONATA Gniazdo głośnikowe podwójne kolor biały mat GG-2R/m/75 OSPEL
Informacje o produkcie:
Parametry techniczne: SONATA Gniazdo głośnikowe podwójne kolor biały mat GG-2R/m/75 OSPEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość osprzętu | 40 mm |
| Kanał instalacyjny | nie |
| Kolor | Inne |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Sposób mocowania | Śrubowy |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
Pliki do pobrania
pl -
m/download/23677512/pl.pdf [68.63 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co SONATA Gniazdo głośnikowe podwójne kolor biały mat GG-2R/m/75 OSPEL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135