Polecane
Cena: |
32,14 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
32,14 |
zł netto |
Cena: |
39,53 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
39,53 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
18 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER one.platform Mechanizm gniazda telefonicznego UAE podwójna (RJ11 RJ12 RJ45) kat. 3 534539 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2786852/0/hager_534539_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER one.platform Mechanizm gniazda telefonicznego UAE podwójna (RJ11 RJ12 RJ45) kat. 3 534539 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Numer RAL | 1013 |
| Do liczby gniazd/złączy | 2 |
| Głębokość osprzętu | 40 mm |
| Gniazda ekranowane | nie |
| Kanał instalacyjny | tak |
| Kategoria | 3 |
| Kierunek wylotu | Skośny |
| Kodowane mechanicznie | nie |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Montaż natynkowy | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Obudowa ekranowana | tak |
| Oddzielny uchwyt kablowy odciążający | nie |
| Odizolowane połączenia uziemiające | nie |
| Puszka podłogowa / montaż podpodłogowy | tak |
| Rodzaj złącza wtykowego | RJ45 8(8) |
| Sposób mocowania | Śrubowy |
| Szerokość osprzętu | 70.9 mm |
| Tworzenie własnych rozwiązań projektowych | tak |
| Typ połączenia | Śruba |
| Wysokość osprzętu | 70.9 mm |
| Z gniazdami/złączami | tak |
| Z ochroną przeciwpyłową | nie |
| Z polem tekstowym | nie |
Pliki do pobrania
hager_534539_karta_katalogowa.pdf [2022-04-05 10:15, 268.87 kB]
PDS_534539_3301_pl-PL -
m/download/23346536/pds-534539-3301-pl-pl.pdf [212.13 kB]
rohs_declaration_534539_en-GB -
m/download/23346538/rohs-declaration-534539-en-gb.pdf [42.12 kB]
DC23-1032 -
m/download/23346539/dc23-1032.pdf [242.19 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER one.platform Mechanizm gniazda telefonicznego UAE podwójna (RJ11 RJ12 RJ45) kat. 3 534539 HAGER
Produkty powiązane z produktem BERKER one.platform Mechanizm gniazda telefonicznego UAE podwójna (RJ11 RJ12 RJ45) kat. 3 534539 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135