Polecane
Cena: |
252,98 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
234,72 |
zł netto |
Cena: |
311,17 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
288,70 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Mosaic Gniazdo Golarkowe IP24-Ik04 5 Moduły Białe Komplet 077586 LEGRAND
Mechanizm do wyposażenia w- uchwyt uniwersalny - ramkę Gniazdo golarkowe IP24 - IK04- Zasilanie 230 V~, 50 Hz, 1 wyjście 120/130 AC- Wyposażone w transformator separujący w celu separacji użytkownika od głownej sieci zasilającej- Chronione przeciwko zwarciom- Włozenie wtyczki aktywuje doprowadzenie zasilania do transformatora- 230/120V, 50/60 Hz- Dostarczane ze zintegrowanym uchwytem montażowym z ramką- tylko do montazu podtynkowego w puszce 50 m, podwójnej- 5 modułów
Parametry techniczne: Mosaic Gniazdo Golarkowe IP24-Ik04 5 Moduły Białe Komplet 077586 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wartość maksymalna napięcia znamionowego | 230 V |
| Wartość minimalna napięcia znamionowego | 120 V |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 50.8 mm |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element systemu modułowego do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 50 mm |
| Napięcie przełączalne | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 82 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 175.4 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z puszką montażową | nie |
Pliki do pobrania
F00894EN-01 -
m/download/22613543/f00894en-01.pdf [430.85 kB]
LGMTDUEZWQ -
m/download/22613545/lgmtduezwq.pdf [471.91 kB]
LGYVMFXCXR -
m/download/22613546/lgyvmfxcxr.pdf [963.80 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135