Polecane
Cena: |
13,12 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,12 |
zł netto |
Cena: |
16,14 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,14 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
70 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: AS Pokrywa gniazda teleinformatycznego podwójnego z przesłoną prosta kolor biały GPK-2GP/p/00 OSPEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 35 mm |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 60 mm |
| Model antybakteryjny | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Oznaczenie/etykieta | Etykieta przypinana do pierścienia pośredniego |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 75 mm |
| Uchwyt transportowy | nie |
| Wysokość osprzętu | 75 mm |
| Z ochroną przeciwpyłową | nie |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Zastosowanie | USB |
Pliki do pobrania
pl -
m/download/23677050/pl.pdf [68.03 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co AS Pokrywa gniazda teleinformatycznego podwójnego z przesłoną prosta kolor biały GPK-2GP/p/00 OSPEL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135