Polecane
Cena: |
190,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
190,50 |
zł netto |
Cena: |
234,31 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
234,31 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Mosaic - Gniazdo Usb 3.0 Z Przewodem - 1 Modułowe - Biały 078746 LEGRAND
Mechanizm do wyposażenia w- uchwyt uniwersalny - ramkę Gniazdo 3.0 z przewodem- Pozwala na instalację podłączeń blisko użytkownika- Podłączenie na zaciski śrubowe, przekrój kabla 1mm²- Do podłączania urządzeń USB (drukarki, skanery, zewnetrzne dyski twarde)- Maksymalna długość kabla: 5 m - Kabel USB A- 1 moduł- Biały
Parametry techniczne: Mosaic - Gniazdo Usb 3.0 Z Przewodem - 1 Modułowe - Biały 078746 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z odciążeniem naprężeń | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do liczby gniazd/złączy | 1 |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Gniazda ekranowane | nie |
| Kierunek wylotu | Prosty |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z plakietką osłonową |
| Kostka łączeniowa | nie |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 50 mm |
| Model antybakteryjny | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Obudowa ekranowana | nie |
| Oznaczenie/etykieta | Bez oznaczenia |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 22.5 mm |
| Uchwyt transportowy | nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 45 mm |
| Z nadrukiem | tak |
| Z ochroną przeciwpyłową | nie |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Zastosowanie | USB |
Pliki do pobrania
LGRP-01742-V01.01-EN -
m/download/22606956/lgrp-01742-v01-01-en.pdf [793.63 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Mosaic - Gniazdo Usb 3.0 Z Przewodem - 1 Modułowe - Biały 078746 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135