Polecane
Cena: |
46,54 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
43,91 |
zł netto |
Cena: |
57,25 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
54,01 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Płytka CIMA 4x RJ z osłonami skośna do adapterów MD aluminium S80C/8 KONTAKT
| Seria | CIMA |
| Nazwa produktu/Rodzaj | plakietka teleinformatyczna |
| Kolor | aluminium |
| Typ produktu | pokrywa |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Wysokość produktu | 108mm |
| Szerokość produktu | 52mm |
| Głębokość produktu | 30mm |
| Głębokość wbudowania | 12mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436050174 |
| Waga jedn. | 0.029kg |
| EAN13 opak. | 8426436050174 |
| Wys. opak. zbiorczego | 6cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 11.5cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 26cm |
| Klasa ETIM | EC000018 Element (mechanizm/plakietka) techniki komunikacyjnej |
| Sposób montażu | pionowy, zatrzaski |
| Wymiary montażowe | 108 × 52mm |
| Cechy | poczwórna, skośna, z osłonami |
| Liczba modulów | 1 |
| Typ wkładów | do adapterów MD |
| Liczba jednostek | 4 |
Parametry techniczne: Simon Connect Płytka CIMA 4x RJ z osłonami skośna do adapterów MD aluminium S80C/8 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Kolor | Aluminium |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Oznaczenie/etykieta | Bez oznaczenia |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Zastosowanie | Inne |
Pliki do pobrania
6653,S80C_8 -
m/download/23628272/6653-s80c-8.pdf [48.52 kB]
Simon_Connect_katalog_2024_WYPOSAŻENIE SIMON 500 -
m/download/23651933/simon-connect-katalog-2024-wyposazenie-simon-500.pdf [1.55 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Płytka CIMA 4x RJ z osłonami skośna do adapterów MD aluminium S80C/8 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135