Polecane
Cena: |
19,98 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,98 |
zł netto |
Cena: |
24,57 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,57 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
5 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: SIMON CONNECT TSC-KB75-9 Płytka K45, 2x RJ z osłoną; INFRA+; czysta biel KB75/9 KONTAKT
| Seria | K45 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | plakietka teleinformatyczna |
| Kolor | czysta biel |
| Typ produktu | pokrywa |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Wysokość produktu | 45mm |
| Szerokość produktu | 45mm |
| Głębokość produktu | 15mm |
| Głębokość wbudowania | 15mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436023321 |
| Waga jedn. | 0.011kg |
| EAN13 opak. | 8426436023321 |
| Wys. opak. zbiorczego | 7cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 9.3cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 14cm |
| Klasa ETIM | EC000018 Element (mechanizm/plakietka) techniki komunikacyjnej |
| Sposób montażu | pionowy, zatrzaski |
| Wymiary montażowe | 45 × 45mm |
| Cechy | podwójna, płaska, z osłonami |
| Liczba modulów | 1 |
| Typ wkładów | INFRA+ |
| Liczba jednostek | 2 |
Parametry techniczne: SIMON CONNECT TSC-KB75-9 Płytka K45, 2x RJ z osłoną; INFRA+; czysta biel KB75/9 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Oznaczenie/etykieta | Bez oznaczenia |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Zastosowanie | Inne |
Pliki do pobrania
8931,KB75_9 -
m/download/23651030/8931-kb75-9.pdf [35.76 kB]
2017_UES0089 -
m/download/18715134/2017-ues0089.pdf [1.53 MB]
Simon_Connect_katalog_2024_GNIAZDA ELEKTRYCZNE K45 -
m/download/20631879/simon-connect-katalog-2024-gniazda-elektryczne-k45.pdf [301.77 kB]
simon_connect_katalog_2015_wyposazenie_k45 -
m/download/18715135/simon-connect-katalog-2015-wyposazenie-k45.pdf [2.59 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co SIMON CONNECT TSC-KB75-9 Płytka K45, 2x RJ z osłoną; INFRA+; czysta biel KB75/9 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135