Polecane
Cena: |
34,56 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
34,56 |
zł netto |
Cena: |
42,51 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
42,51 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
18 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Płytka K45 gn. TV męskie 45x45mm + wkład szary grafit K120A/14 KONTAKT
| Seria | K45 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | płytka |
| Kolor | szary grafit |
| Typ produktu | kompletny produkt |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Wysokość produktu | 45mm |
| Szerokość produktu | 45mm |
| Głębokość produktu | 21.6mm |
| Głębokość wbudowania | 21.6mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436043770 |
| Waga jedn. | 0.03kg |
| EAN13 opak. | 8426436043770 |
| Wys. opak. zbiorczego | 8.8cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 12.3cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 13.6cm |
| Klasa ETIM | EC000018 Element (mechanizm/plakietka) techniki komunikacyjnej |
| Sposób montażu | pionowy, zatrzaski |
| Wymiary montażowe | 45 × 45mm |
| Liczba modulów | 1 |
| Typ wkładów | gniazdo TV męskie |
| Liczba jednostek | 1 |
Parametry techniczne: Simon Connect Płytka K45 gn. TV męskie 45x45mm + wkład szary grafit K120A/14 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Czarny |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Oznaczenie/etykieta | Bez oznaczenia |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Zastosowanie | Gniazdo antenowe koncentryczne |
Pliki do pobrania
6748,K120A_14 -
m/download/23628531/6748-k120a-14.pdf [46.09 kB]
PŁYTKI MULTIMEDIALNE K45 -
m/download/23651954/plytki-multimedialne-k45.pdf [292.00 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Płytka K45 gn. TV męskie 45x45mm + wkład szary grafit K120A/14 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135