Polecane
Cena: |
25,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,15 |
zł netto |
Cena: |
30,93 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,93 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
8 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Płytka 90x45mm (2xK45) złącza LPT (D-Sub 25) + wkład czysta biel K104A/9 KONTAKT
| Seria | K45 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | płytka |
| Kolor | czysta biel |
| Typ produktu | kompletny produkt |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | do lutowania |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Wysokość produktu | 45mm |
| Szerokość produktu | 90mm |
| Głębokość produktu | 17.5mm |
| Głębokość wbudowania | 12.5mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436045446 |
| Waga jedn. | 0.197kg |
| EAN13 opak. | 8426436045446 |
| Wys. opak. zbiorczego | 7cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 9.3cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 14cm |
| Klasa ETIM | EC000018 Element (mechanizm/plakietka) techniki komunikacyjnej |
| Sposób montażu | poziomy, zatrzaski |
| Wymiary montażowe | 90 × 45mm |
| Liczba modulów | 1 |
| Typ wkładów | złącze LPT (D-SUB 25) |
| Liczba jednostek | 1 |
Parametry techniczne: Simon Connect Płytka 90x45mm (2xK45) złącza LPT (D-Sub 25) + wkład czysta biel K104A/9 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Zastosowanie | D-Sub |
Pliki do pobrania
6760,K104A_9 -
m/download/23628568/6760-k104a-9.pdf [35.13 kB]
2017_UES0088 -
m/download/23646097/2017-ues0088.pdf [465.11 kB]
PŁYTKI MULTIMEDIALNE K45 -
m/download/23651997/plytki-multimedialne-k45.pdf [292.00 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Płytka 90x45mm (2xK45) złącza LPT (D-Sub 25) + wkład czysta biel K104A/9 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135