Polecane
Cena: |
40,30 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
40,30 |
zł netto |
Cena: |
49,57 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
49,57 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
23 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Płytka S500 2x RJ z osłonami BELGENCDT aluminium 50013089-033 KONTAKT
| Seria | SIMON 500 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | plakietka teleinformatyczna |
| Kolor | szary grafit |
| Typ produktu | pokrywa |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Wysokość produktu | 50mm |
| Szerokość produktu | 50mm |
| Głębokość produktu | 20mm |
| Głębokość wbudowania | 16mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053096963 |
| Waga jedn. | 0.017kg |
| EAN13 opak. | 8421053096963 |
| Wys. opak. zbiorczego | 5.4cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 5.2cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 21.5cm |
| Klasa ETIM | EC000018 Element (mechanizm/plakietka) techniki komunikacyjnej |
| Sposób montażu | pionowy/poziomy, zatrzaski |
| Wymiary montażowe | 50 × 50mm |
| Cechy | pojedyncza, płaska, z osłoną |
| Liczba modulów | 1 |
| Typ wkładów | KRONE HK |
| Liczba jednostek | 2 |
Parametry techniczne: Simon Connect Płytka S500 2x RJ z osłonami BELGENCDT aluminium 50013089-033 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Kolor | Aluminium |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Oznaczenie/etykieta | Bez oznaczenia |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Zastosowanie | Inne |
Pliki do pobrania
3080,50013089-033 -
m/download/23618812/3080-50013089-033.pdf [61.48 kB]
2017_UES0089 -
m/download/23646531/2017-ues0089.pdf [1.53 MB]
Simon_Connect_katalog_2024_WYPOSAŻENIE SIMON 500 -
m/download/23652043/simon-connect-katalog-2024-wyposazenie-simon-500.pdf [1.55 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Płytka S500 2x RJ z osłonami BELGENCDT aluminium 50013089-033 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135