Polecane
Cena: |
2,05 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,05 |
zł netto |
Cena: |
2,52 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,52 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
10 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
72 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 82 Adapter do pokryw RJ45 skośnych 75001-39 KONTAKT
| Seria | Simon 82 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | adapter gniazda |
| Kolor | biały |
| Typ produktu | akcesoria |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000018 Element (mechanizm/plakietka) techniki komunikacyjnej |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Wysokość produktu | 32mm |
| Szerokość produktu | 20mm |
| Głębokość produktu | 10mm |
| Głębokość wbudowania | 10mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 25 |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053055489 |
| Waga jedn. | 0.003kg |
| EAN13 opak. | 8421053055489 |
| Wys. opak. zbiorczego | 5.7cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 7.6cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 7.6cm |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 82 Adapter do pokryw RJ45 skośnych 75001-39 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Inne |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Zastosowanie | Inne |
Pliki do pobrania
5364,75001-39 -
m/download/23624284/5364-75001-39.pdf [28.84 kB]
UES0027_komputerowe -
m/download/23644503/ues0027-komputerowe.pdf [576.25 kB]
DZ_3810001 -
m/download/23653102/dz-3810001.pdf [746.72 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 82 Adapter do pokryw RJ45 skośnych 75001-39 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135