Polecane
Cena: |
13,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,89 |
zł netto |
Cena: |
17,08 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,08 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
3 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: gallery Płytka czołowa do gniazda ładowania USB, 2M, biały HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z odciążeniem naprężeń | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK05 |
| Do liczby gniazd/złączy | 0 |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 8 mm |
| Kierunek wylotu | Prosty |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Plakietka centralna |
| Kostka łączeniowa | nie |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 9016 |
| Oznaczenie/etykieta | Bez oznaczenia |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 45 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 45 mm |
| Z ochroną przeciwpyłową | nie |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Zastosowanie | USB |
Pliki do pobrania
PDS_WXD112B_3301_pl-PL -
m/download/23395269/pds-wxd112b-3301-pl-pl.pdf [51.91 kB]
rohs_declaration_WXD112B_en-GB -
m/download/23395270/rohs-declaration-wxd112b-en-gb.pdf [42.23 kB]
DC22-0024 -
m/download/23395271/dc22-0024.pdf [182.67 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co gallery Płytka czołowa do gniazda ładowania USB, 2M, biały HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135