Polecane
Cena: |
19,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,59 |
zł netto |
Cena: |
24,09 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,09 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
43 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Pokrywa K45 gniazdo IEC320 230V męskie (C14) szary grafit K305A/14 KONTAKT
| Seria | K45 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | plakietka przyłączeniowa |
| Kolor | szary grafit |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | do wbudowania |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Wysokość produktu | 45mm |
| Szerokość produktu | 45mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436047440 |
| Waga jedn. | 0.204kg |
| EAN13 opak. | 8426436047440 |
| Wys. opak. zbiorczego | 7cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 9.3cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 14cm |
| Klasa ETIM | EC000018 Element (mechanizm/plakietka) techniki komunikacyjnej |
| Wymiary montażowe | 45 × 45mm |
| Typ | z gniazdem IEC320 250V męskim (C14) |
| Typ modułu | K45 (45×45mm) |
Parametry techniczne: Simon Connect Pokrywa K45 gniazdo IEC320 230V męskie (C14) szary grafit K305A/14 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Czarny |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
Pliki do pobrania
6280,K305A_14 -
m/download/23627610/6280-k305a-14.pdf [47.27 kB]
2017_UES0090 -
m/download/23645629/2017-ues0090.pdf [139.55 kB]
OFIBLOK PLUS -
m/download/23651200/ofiblok-plus.pdf [1.38 MB]
TELEBLOK -
m/download/23651201/teleblok.pdf [647.29 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Pokrywa K45 gniazdo IEC320 230V męskie (C14) szary grafit K305A/14 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135