Polecane
Cena: |
12,23 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,23 |
zł netto |
Cena: |
15,04 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,04 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
41 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 54 Układ podświetlenia LED do łączników i przycisków do 25V kolor niebieski DUL2 KONTAKT
| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Układ podświetlenia LED do łączników i przycisków do 25V. Kolor niebieski |
| Napięcie znamionowe | 25V |
| Klasa ETIM | EC000018 Element (mechanizm/plakietka) techniki komunikacyjnej |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787852245 |
| Typ opak. jedn. | woreczek z przywieszką |
| Wys. opak. jedn. | 14.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 1.5cm |
| Waga jedn. | 0.0059kg |
| EAN13 opak. | 5902787852245 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
Pliki do pobrania
M051v06 - instrukcja podswietlenie SIMON 54 -
m/download/18069293/m051v06-instrukcja-podswietlenie-simon-54.pdf [1.98 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 54 Układ podświetlenia LED do łączników i przycisków do 25V kolor niebieski DUL2 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135