Polecane
Cena: |
38,27 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
38,27 |
zł netto |
Cena: |
47,07 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
47,07 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
5 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Celiane Plakietka Gniazda Tv-Rd-Sat 3 Wyjścia Tytanowa 068588 Produkt wycofany LEGRAND
PlakietkaPlakietka gniazda TV-RD-SAT - 3 wyjścia tytanowa- Do stosowania z gniazdami innych producentów
Opis serii
Parametry techniczne: Celiane Plakietka Gniazda Tv-Rd-Sat 3 Wyjścia Tytanowa 068588 Produkt wycofany LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z odciążeniem naprężeń | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 12 mm |
| Kierunek wylotu | Prosty |
| Kolor | Tytan |
| Konfiguracja elementów | Element systemu modułowego do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Kostka łączeniowa | nie |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Oznaczenie/etykieta | Bez oznaczenia |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 53 mm |
| Uchwyt transportowy | nie |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 53 mm |
| Z nadrukiem | nie |
| Z ochroną przeciwpyłową | nie |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Zastosowanie | Inne |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Celiane Plakietka Gniazda Tv-Rd-Sat 3 Wyjścia Tytanowa 068588 Produkt wycofany LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135