Polecane
Cena: |
46,28 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
46,28 |
zł netto |
Cena: |
56,93 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
56,93 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: PLEXO Łącznik podwójny/przycisk zwierny podwójny natynkowy szary IP55 069715L
Dane techniczne
Parametry techniczne: PLEXO Łącznik podwójny/przycisk zwierny podwójny natynkowy szary IP55 069715L
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 10 AX |
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Z płytą montażową | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 61 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy |
| Kolor | Szary |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Liczba dźwigni | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na oznaczenie | Nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7046 |
| Podświetlenie | Nie |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przełącznik ogrzewania | nie |
| Przełącznik pralkowy | nie |
| Przezroczysty | nie |
| Przycisk | tak |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Mocowanie śrubowe |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 82 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Układ połączeń | Inne |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 85 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z podświetleniem | nie |
Pliki do pobrania
F03419EN-00 -
m/download/22618591/f03419en-00.pdf [933.27 kB]
LE11732AA_1 -
m/download/22618592/le11732aa-1.pdf [170.45 kB]
LGHMIUYZOW -
m/download/22618596/lghmiuyzow.pdf [1.13 MB]
LGOKVBMXRO -
m/download/22618597/lgokvbmxro.pdf [849.10 kB]
LGSKKOIHSE -
m/download/22618598/lgskkoihse.pdf [654.94 kB]
LGTCRRIDLV -
m/download/22618599/lgtcrridlv.pdf [726.99 kB]
LGTTQSWBSM -
m/download/22618600/lgttqswbsm.pdf [727.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co PLEXO Łącznik podwójny/przycisk zwierny podwójny natynkowy szary IP55 069715L
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135