Polecane
Cena: |
57,24 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
57,24 |
zł netto |
Cena: |
70,40 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
70,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
140 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Automat zmierzchowy z wewnętrznym czujnikiem światłoczułym do załączania oświetlenia LED AZH-MINI-LED F&F
Oświetlenie LED pomimo swojej energooszczędności generuje silne udary prądowe w momencie załączenia, co skutecznie niszczy klasyczne przekaźniki. Automat AZH-MINI-LED z powodzeniem radzi sobie z załączeniem i wyłączeniem oświetlenia LED. Zastosowanie elementu przełączającego gwarantuje poprawną pracę przy impulsach prądowych do 120 A/20 ms.
Parametry techniczne: Automat zmierzchowy z wewnętrznym czujnikiem światłoczułym do załączania oświetlenia LED AZH-MINI-LED F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do obciążeń pojemnościowych | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 30 mm |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Maks. moc przełączana LED | 400 W |
| Maksymalna moc łączeniowa | 4000 W |
| Maksymalny prąd przełączania (obciążenie rezystancyjne) | 16 A |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 0 mm |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Obrotowy | nie |
| Opóźnienie wyłączania | 20 s |
| Opóźnienie załączania | 10 s |
| Próg jasności wyłączania | 2.00000000 - 1000.00000000 lx |
| Próg jasności załączenia | 2.00000000 - 1000.00000000 lx |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj czujnika | Czujnik światła wbudowany |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Styki | 1 styk zwierny (NO) |
| Szerokość | 42 mm |
| Średnica | 0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość | 64 mm |
| Z funkcją blokowania nocnego | nie |
| Z interfejsem DALI | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zakres temperatur pracy | -25.00000000 - 50.00000000 °C |
Pliki do pobrania
74_c3_97105_ff_azh_mini_led_inst_e201204_pl.pdf [2022-03-10 10:45, 703.90 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23832439/karta-katalogowa.pdf [1.06 MB]
AZH-MINI-LED-instructions-for-use-1 -
m/download/23832435/azh-mini-led-instructions-for-use-1.pdf [703.90 kB]
AZH-MINI-LED-instructions-for-use-pl-1 -
m/download/23832436/azh-mini-led-instructions-for-use-pl-1.pdf [696.54 kB]
AZH-MINI-LED-instructions-for-use-en-1 -
m/download/23832437/azh-mini-led-instructions-for-use-en-1.pdf [661.38 kB]
AZH-MINI-LED-instructions-for-use-2 -
m/download/23832438/azh-mini-led-instructions-for-use-2.pdf [678.04 kB]
AZH-MINI-LED-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23832433/azh-mini-led-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB]
AZH-MINI-LED-declaration-CE-en-1 -
m/download/23832434/azh-mini-led-declaration-ce-en-1.pdf [179.94 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135