Polecane
Cena: |
133,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
133,59 |
zł netto |
Cena: |
164,31 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
164,31 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
14 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
39 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 54 GO Sterownik przyciskowy do obsługi rolety żaluzji markizy firany sterowany smartfonem [WiFi] 2x5A 230V biały DEZ1W.01/11 KONTAKT
| Seria | Simon 54 GO |
| Nazwa produktu/Rodzaj | sterownik przyciskowy, SHUTTER, [Wi-Fi] |
| Kolor | biały |
| Typ produktu | moduł |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Instalacja wymaga dodatkowego okablowania |
| Podświetlenie | tak |
| Klasa ETIM | EC000615 Sterownik żaluzjowy |
| Nadruk/Piktogram | symbol „żaluzje” |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | przycisk |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787868444 |
| Typ opak. jedn. | blister |
| Wys. opak. jedn. | 15cm |
| Szer. opak. jedn. | 10cm |
| Dł. opak. jedn. | 6cm |
| EAN13 opak. | 5902787868444 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 32cm |
| Zużycie energii | < 1 W |
| Standard komunikacji | IEEE 802.11b/g/n (20 MHz), kompatybilny z WiFi, μWiFi |
| Rodz, tansmisji | Dwukierunkowa, Szyfrowana |
| Częstotliwość transmisji | 2.401-2.483GHz |
| Kompatybilne urządzenia i systemy | Android, Apple iPhone, iPad Mini, komputery i urządzenia mobilne HTML5 |
| Max obciążenie | 2x5 A |
| Sterowanie z aplikacji | wBox Lite, wBox by blebox.eu |
| Max moc częstotliwości radiowej | 19.98dBm EIRP |
| ID_frame | 1313, 891, 892, 893, 894, 895, 902, 903, 904, 905 |
| Liczba wyjść | 1 |
| Sterowanie mechaniczne | tak |
Parametry techniczne: Simon 54 GO Sterownik przyciskowy do obsługi rolety żaluzji markizy firany sterowany smartfonem [WiFi] 2x5A 230V biały DEZ1W.01/11 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Biały |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
14689,DEZ1W.01_11 -
m/download/23637566/14689-dez1w-01-11.pdf [45.98 kB]
K-S_293C_2024_PL_EN_CZ_SK Simon Go NR -
m/download/23648166/k-s-293c-2024-pl-en-cz-sk-simon-go-nr.pdf [1.28 MB]
K-S_293D_2026_PL_EN_CZ_SK Simon Go NR -
m/download/23750780/k-s-293d-2026-pl-en-cz-sk-simon-go-nr.pdf [501.16 kB]
M246v05 - instrukcja do DEZ1W_NEZ1W - Sterownik roletowy Wi-Fi -
m/download/23750781/m246v05-instrukcja-do-dez1w-nez1w-sterownik-roletowy-wi-fi.pdf [2.30 MB]
Simon_54_GO_mini_katalog -
m/download/23655852/simon-54-go-mini-katalog.pdf [335.74 kB]
Simon GO - przykładowe komendy API _v3 -
m/download/23655854/simon-go-przykladowe-komendy-api-v3.pdf [126.17 kB]
przewodnik_konfiguracji_v02 -
m/download/23655855/przewodnik-konfiguracji-v02.pdf [3.14 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Osoby, które kupiły produkt Simon 54 GO Sterownik przyciskowy do obsługi rolety żaluzji markizy firany sterowany smartfonem [WiFi] 2x5A 230V biały DEZ1W.01/11 KONTAKT kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135