Polecane
Cena: |
163,73 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
163,73 |
zł netto |
Cena: |
201,39 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
201,39 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
12 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Radiowy podwójny przekaźnik wielofunkcyjny do instalacji bez przewodu neutralnego FW-R2P-NN F&F
podwójny przekaźnik wielofunkcyjny,przystosowany do pracy bez przewodu neutralnego w puszce pod włącznikiem
Parametry techniczne: Radiowy podwójny przekaźnik wielofunkcyjny do instalacji bez przewodu neutralnego FW-R2P-NN F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Częstotliwość radiowa | 868 MHz |
| Długość kodu (w bitach) | 0 |
| Do łącznika | tak |
| Do łącznika roletowego | nie |
| Do łącznika żaluzjowego | nie |
| Do łącznika żaluzjowego/roletowego | nie |
| Do przycisku impulsowego | tak |
| Do ściemniacza | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Kolor | Szary |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba komend | 0 |
| Liczba przekaźników | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Moduł do płyty z obwodem drukowanym | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 7035 |
| Pobór mocy | 0.1 W |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| System kodu zmiennego (karuzelowego) | tak |
| Tryb przełączania | tak |
| Tryb przycisku | tak |
| W obudowie | tak |
| W obudowie tubowej | nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z przyciskiem radiowym | nie |
| Z radiowym urządzeniem kodującym | nie |
| Z ręcznym nadajnikiem radiowym | nie |
| Zasilanie | 230 V AC |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23832106/karta-katalogowa.pdf [1.38 MB]
FW-R2P-NN-instructions-for-use-pl-1 -
m/download/23832104/fw-r2p-nn-instructions-for-use-pl-1.pdf [718.45 kB]
FW-R2P-NN-instructions-for-use-1 -
m/download/23832108/fw-r2p-nn-instructions-for-use-1.pdf [271.03 kB]
FW-R2P-NN-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23832103/fw-r2p-nn-declaration-pref-origin-status-1.pdf [180.08 kB]
FW-R2P-NN-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23832107/fw-r2p-nn-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB]
FW-R2P-NN-declaration-CE-en-1 -
m/download/23832105/fw-r2p-nn-declaration-ce-en-1.pdf [179.76 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135