Polecane
Cena: |
128,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
117,26 |
zł netto |
Cena: |
158,32 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
144,23 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Blok Rozdzielczy 1-Biegunowy 300A 120Mm2 Al 70Mm2 Cu 037480 LEGRAND
Bloki rozdzielcze przelotowe- Rozdział energii 'standardowy'Bloki rozdzielczeŁączenie przewodów: aluminium / miedź- Możliwość łączenia przewodów aluminiowych z miedzianymi- Obudowa o stopniu ochrony IP 2X, izolacyjna z tworzywa samogasnącego, przezroczysta- Montaż na wsporniku montażowym TH35 lub na płycie montażowej- Obudowa dostosowana do plombowania- Obsługiwane napięcie: Ue = 690 V~ zgodnie z normą PN-EN 60947-1/IEC 60664-1- Dostarczane ze zworą miedzianą, która umożliwia łączenie bloków- Blok rozdzielczy 120 mm2 Al/Cu, 300 A maks.- Wejście: 16 do 120 mm2 aluminium lub 16 do 120 mm2 miedź- Wyjście: 16 do 70 mm2 miedź
Parametry techniczne: Blok Rozdzielczy 1-Biegunowy 300A 120Mm2 Al 70Mm2 Cu 037480 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP2X |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość | 152 mm |
| Do stref zagrożonych wybuchem gazu | Brak |
| Do stref zagrożonych wybuchem pyłu | Brak |
| Głębokość | 54 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba wpustów | 1 |
| Liczba zacisków | 2 |
| Maksymalny przekrój przewodu | 120 mm² |
| Materiał | Inne |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Plombowane | tak |
| Podtrzymanie funkcji | Brak |
| Rodzaj wpustu | Kabel |
| Szerokość | 52.5 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Z pokrywą | tak |
| Z pokrywą transparentną | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135