Polecane
Cena: |
18,84 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,84 |
zł netto |
Cena: |
23,17 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
23,17 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
13 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Reflektor LED Solis spot GU10 baza 230V IP20 120x145mm biały SLIP005040 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie | 250 V |
| Zawiera źródło | - |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Materiał obudowy | PC |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary (A x B x C) | o120x145 [mm] |
| Waga | 0.13 kg |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Zastosowanie | INT |
| Gwarancja | 2 lata |
Parametry techniczne: Reflektor LED Solis spot GU10 baza 230V IP20 120x145mm biały SLIP005040 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
_SLIP005040 -
m/download/18658095/slip005040.pdf [1.22 MB]
SOLIS_SPOT_GU10_SLIP005040 -
m/download/18658096/solis-spot-gu10-slip005040.pdf [1.22 MB]
SOLIS_GU10_baza_na_wymienne_rdo_wiata_SLIP005040 -
m/download/18658097/solis-gu10-baza-na-wymienne-rdo-wiata-slip005040.pdf [1.22 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Reflektor LED Solis spot GU10 baza 230V IP20 120x145mm biały SLIP005040 Spectrum Led
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135