Polecane
Cena: |
1475,68 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 475,68 |
zł netto |
Cena: |
1815,09 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 815,09 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Naświetlacz LED Coreline BVP130 141W 21000lm IP66 4000K barwa neutralna LED210-4S/740 PSU S ALU C1KC3 5 lat gw. PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | tak |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej źródła światła zgodnie z UE 2019/2015 | D |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Maksymalna moc zestawu | 141 W |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | nie |
| Zachowanie strum. świetln. przy śr. żywotności 100.000h, w temp. otocz. 25°C(tq) | 90 % |
| Żywotność znamionowa L80/B10 przy 25°C | 70000 h |
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Zabezpieczenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Badanie rozżarzonym drutem, zgodnie z IEC 60695-2-11 | 650°C - 30 s |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 340.5 mm |
| Do montażu na zaciski | nie |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | nie |
| Do montażu wbudowanego | nie |
| Do niskonapięciowego oświetlenia linkowego | nie |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka wąskokątna 11-20° |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Szary |
| Kolor odbłyśnika | Inne |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba źródeł światła | 80 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy B16 | 7 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy C16 | 11 |
| Materiał klosza | Szkło przezroczyste |
| Montaż do podłoża | tak |
| Montaż na szynie prądowej | nie |
| Montaż na trawersie | tak |
| Montaż ścienny | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Odbłyśnik | Brak |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | nie |
| Oprawka | Brak |
| Osprzęt wymienny | tak |
| Podział światła | Symetryczny |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Powierzchnia szczotkowana | tak |
| Prąd znamionowy | 720 - 720 mA |
| Przekrój przewodu | 1.5 mm² |
| Przekrój przewodu do podłączenia | 7 - 14 mm² |
| Przystosowane do zawieszenia | nie |
| Regulacja | Uchylny |
| Rodzaj dyfuzora światła | Soczewka / układ optyczny / panel |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Rodzaj osprzętu | Sterownik LED sterowany prądowo |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Skuteczność świetlna oprawy | 147 lm/W |
| Strumień świetlny | 21000 - 21000 lm |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 21000 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Szerokość | 422 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz zależny od statecznika | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Światłość | 1495 cd |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM3 |
| Typ połączenia | Zacisk nożowy IDC |
| Ujednolicony wskaźnik olśnienia (UGR) | 0 |
| Utrzymanie strum. świetln. przy śr. żywotności 100.000h, w temp. otocz. 25°C(tq) | 96 % |
| Wartość efektu stroboskopowego SVM | 0.07 |
| Wartość migotania Pst LM | 0.26 |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Nie |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wskaźnik awaryjności przy śr. żywotności 100.000 h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 10 % |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 70-79 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 5.03 |
| Współczynnik mocy | 0.99 |
| Wysokość/głębokość | 67.4 mm |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Zintegrowane zasilanie awaryjne | nie |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
Coreline_Tempo_Large-BVP130-INI -
m/download/22769332/coreline-tempo-large-bvp130-ini.pdf [1.48 MB]
EPD-Philips-Coreline-tempo-Large-BVP130 -
m/download/22769346/epd-philips-coreline-tempo-large-bvp130.pdf [768.28 kB]
Signify-Service-Tag-Logo -
m/download/22769347/signify-service-tag-logo.webp [14.81 kB]
63_PHILIPS_Coreline_tempo_large-BVP130 -
m/download/22769333/63-philips-coreline-tempo-large-bvp130.zip [1.65 MB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/22769348/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
attachment"; filename -
m/download/22769345/attachment-filename.txt [69.08 kB]
attachment"; filename -
m/download/22769331/attachment-filename.txt [123.39 kB]
Coreline_Tempo_Large-BVP125-DPP -
m/download/22769344/coreline-tempo-large-bvp125-dpp.webp [218.78 kB]
912300023664_EU.pl_PL.PROF -
m/download/22769329/912300023664-eu-pl-pl-prof.fp [377.85 kB]
Coreline_tempo_large-BVP130-LD -
m/download/22769330/coreline-tempo-large-bvp130-ld.webp [6.29 kB]
Coreline_tempo_large-BVP130-DP06 -
m/download/22769343/coreline-tempo-large-bvp130-dp06.webp [79.81 kB]
Coreline_tempo_large-BVP130-DP05 -
m/download/22769342/coreline-tempo-large-bvp130-dp05.webp [355.37 kB]
Coreline_tempo_large-BVP130-DP04 -
m/download/22769341/coreline-tempo-large-bvp130-dp04.webp [208.65 kB]
Coreline_tempo_large-BVP130-DP03 -
m/download/22769340/coreline-tempo-large-bvp130-dp03.webp [202.08 kB]
Coreline_tempo_large-BVP130-DP02 -
m/download/22769339/coreline-tempo-large-bvp130-dp02.webp [114.16 kB]
Coreline_tempo_large-BVP130-DP01 -
m/download/22769338/coreline-tempo-large-bvp130-dp01.webp [32.87 kB]
511443000099165-511-CoreLine-Tempo-Medium-Large-ECD -
m/download/22769337/511443000099165-511-coreline-tempo-medium-large-ecd.pdf [2.03 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co Naświetlacz LED Coreline BVP130 141W 21000lm IP66 4000K barwa neutralna LED210-4S/740 PSU S ALU C1KC3 5 lat gw. PHILIPS
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135