Polecane
Cena: |
540,79 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
540,79 |
zł netto |
Cena: |
665,17 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
665,17 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
200 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: FL STADER 200W 60D NW
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Odporność udarowa | IK10 |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Długość | 360 mm |
| Do lamp o mocy | 200 - 200 W |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka szerokokątna 41-80° |
| Klasa ochronności | I |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Przekrój przewodu | 1 mm² |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Skuteczność świetlna oprawy | 150 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 30000 lm |
| Szerokość | 90 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 70-79 |
| Współczynnik mocy | 0.95 |
| Wysokość/głębokość | 182 mm |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -25 - 40 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
38600_karta_techniczna -
m/download/20425799/38600-karta-techniczna.pdf [1.11 MB]
38600_deklaracjaCE -
m/download/20425800/38600-deklaracjace.pdf [833.91 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co FL STADER 200W 60D NW
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135