Polecane
Cena: |
23,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
23,89 |
zł netto |
Cena: |
29,39 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
29,39 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: NYMPHEA SLIM LED 230V 10W IP20 WW SUFITOWE biała SLI031014WW Spectrum Led
https://catalog.spectrumled.pl/en/product/data_sheet_new/SLI031014WW
Parametry techniczne: NYMPHEA SLIM LED 230V 10W IP20 WW SUFITOWE biała SLI031014WW Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | tak |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Maksymalna moc zestawu | 10 W |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | tak |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Barwa światła | Biały |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu ściennego | tak |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Do oświetlenia awaryjnego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne opalizowane |
| Napięcie znamionowe | 230 - 230 V |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | tak |
| Podział światła | Symetryczny |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | tak |
| Przystosowane do zawieszenia | tak |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj osprzętu | Sterownik LED sterowany prądowo |
| Rodzaj rastra | Matowy |
| Rozsył światła | Pośredni |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 780 lm |
| Średnica zewnętrzna | 210 mm |
| Temperatura barwowa | 2700 - 3200 K |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 35 mm |
| Z czujnikiem ruchu | tak |
| Z czujnikiem światła | tak |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Ze szczelinami wentylacyjnymi | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co NYMPHEA SLIM LED 230V 10W IP20 WW SUFITOWE biała SLI031014WW Spectrum Led
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135