Polecane
Cena: |
36,58 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
36,58 |
zł netto |
Cena: |
44,99 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
44,99 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
49 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Klosz do plafoniery DRM-K F&F
klosz do plafoniery
Parametry techniczne: Klosz do plafoniery DRM-K F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Kompatybilny z Casambi | nie |
| Maksymalna moc zestawu | 0 W |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | nie |
| Zachowanie strum. świetln. przy śr. żywotności 35.000h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 0 % |
| Zachowanie strum. świetln. przy śr. żywotności 50.000h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 0 % |
| Zachowanie strum. świetln. przy śr. żywotności 75.000h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 0 % |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Bez funkcji ściemniania | nie |
| Długość | 0 mm |
| Długość wbudowania | 0 mm |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu wbudowanego | nie |
| Do oświetlenia awaryjnego | nie |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 1-biegunowy |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy B16 | 0 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy C16 | 0 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne przezroczyste |
| Montaż ścienny | tak |
| Napięcie znamionowe | 230 - 230 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Oprawka | E27 |
| Osprzęt wymienny | nie |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Przekrój przewodu | 0 mm² |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | nie |
| Przystosowane do zawieszenia | nie |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna oprawy | 0 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 0 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Szerokość | 0 mm |
| Szerokość wbudowania | 0 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Średnica wbudowania | 0 mm |
| Średnica zewnętrzna | 295 mm |
| Światłość | 0 cd |
| Ujednolicony wskaźnik olśnienia (UGR) | 0 |
| Wartość efektu stroboskopowego SVM | 0 |
| Wartość migotania Pst LM | 0 |
| Wskaźnik awaryjności przy śr. żywotności 35.000 h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 0 % |
| Wskaźnik awaryjności przy śr. żywotności 50.000 h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 0 % |
| Wskaźnik awaryjności przy śr. żywotności 75.000 h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 0 % |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 0 |
| Współczynnik mocy | nie |
| Wysokość/głębokość | 100 mm |
| Wysokość/głębokość wbudowania | 0 mm |
| Z czujnikiem ruchu | tak |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Ze statecznikiem | nie |
| Ze szczelinami wentylacyjnymi | nie |
| Zintegrowane zasilanie awaryjne | nie |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 0 h |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23668319/karta-katalogowa.pdf [264.62 kB]
DRM-K-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23668320/drm-k-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Klosz do plafoniery DRM-K F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135