Polecane
Cena: |
76,37 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
76,37 |
zł netto |
Cena: |
93,94 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
93,94 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
6 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Surface-C LED 400 24W 3000K IP44 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Maksymalna moc zestawu | 24 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Odporność udarowa | IK03 |
| Barwa światła | Biały |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Biały |
| Moc źródła światła | 24 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj osprzętu | Statecznik elektroniczny standardowy |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 1920 lm |
| Średnica zewnętrzna | 400 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 - 3000 K |
| Wysokość/głębokość | 120 mm |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co Surface-C LED 400 24W 3000K IP44 LEDVANCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135