Polecane
Cena: |
50,32 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
50,32 |
zł netto |
Cena: |
61,89 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
61,89 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
178 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: DAXA-M-IR 9W CCTDIM W Oprawa podszafkowa DAXA-M-IR 9W CCTDIM W włącznik bezdotykowy 57,4cm barwa 300
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | III |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła | Wielobarwny |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Długość | 574 mm |
| Do montażu ściennego | tak |
| Klasa ochronności | III |
| Kolor obudowy | Biały |
| Szerokość | 60 mm |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 9.2 mm |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 5 - 25 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
38120_karta_techniczna -
m/download/19656229/38120-karta-techniczna.pdf [509.06 kB]
38120_deklaracjaCE -
m/download/19656230/38120-deklaracjace.pdf [811.07 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co DAXA-M-IR 9W CCTDIM W Oprawa podszafkowa DAXA-M-IR 9W CCTDIM W włącznik bezdotykowy 57,4cm barwa 300
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135