Polecane
Cena: |
236,39 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
236,39 |
zł netto |
Cena: |
290,76 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
290,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
10 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: HR-LH-WN-W-RM Oprawa HIERRO LED na szynoprzewód HR-LH-WN-W-RM D:850mm 5050 Lm barwa ciepłobiała 3500
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Maksymalna moc zestawu | 42 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Długość | 850 mm |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna oprawy | 120 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 5050 lm |
| Szerokość | 43 mm |
| Temperatura barwowa | 3500 - 3500 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 89 mm |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 5 - 25 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
37128_karta_techniczna -
m/download/18011182/37128-karta-techniczna.pdf [417.15 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co HR-LH-WN-W-RM Oprawa HIERRO LED na szynoprzewód HR-LH-WN-W-RM D:850mm 5050 Lm barwa ciepłobiała 3500
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135